kurken

Wijnactie november 2021

Ook dit jaar wordt er weer een wijnactie gehouden ten behoeve van het kindertehuis in Eldoret. Dit tehuis wordt door onze stichting financieel ondersteund. Opnieuw is Grandi Vini uit Oudewater als sponsor bereid om actief met ons samen te werken. Mede omdat begin dit jaar het benefietdiner in verband met de coronapandemie weer niet kon doorgaan, is deze wijnactie hard nodig om onze financiën nog enigszins op peil te houden.

Wijnwinkel Grandi Vini

Dankzij de betrokkenheid van Grandi Vini “verdient” onze stichting op elke fles wijn die wordt verkocht een bepaald bedrag. Dit jaar kunt u de volgende wijnen bestellen, waaronder twee met een biologisch keurmerk.

De actie loopt vanaf de tweede week van november tot 2 december 2021.

Meer informatie over de wijnen vindt u in de proefnotities, door op de wijnen te klikken krijgt u meer informatie!  

*Deze wijnen werden ook vorig jaar in de wijnactie verkocht.

Deze bovenstaande drie wijnen worden uitsluitend per doos van 6 flessen aangeboden.

Wijnproeverij

Op zaterdag 20 november houden we een wijnproeverij in de Hoeksteen, Noord-IJsselkade 9, 3421BD Oudewater (naast de Grote of St.Michaëlskerk).

Een medewerkster van Grandi Vini is daarbij aanwezig; tussen 14.00 en 16.30 kunt u even langskomen, proeven en daarna uw bestelling opgeven; u dient over een geldig coronatoegangsbewijs te beschikken.

Hoe kunt u bestellen?

Dat kan op verschillende manieren. 

Door middel van het Bestelformulier Wijnactie 2021

U kunt ingevulde bestelformulier mailen of een foto maken en deze via WhatsApp doorsturen naar Esther Boer 06-24680779.

Ook kunt u een mailtje sturen aan info@kenia-project.nl. Daarin geeft u aan wat u bestelt en wat uw adres en telefoonnummer is.

U ontvangt van ons via de mail een bevestiging van uw bestelling met daarbij bezorg- en betaalgegevens.

In de week van 4 december tot 11 december wordt de bestelde wijn bij u thuis gebracht, mits u in Oudewater of de directe omgeving woont. Woont u verder weg, dan wordt tegen geringe kosten een besteldienst ingeschakeld.

Zakelijke bestelling

Wilt u een zakelijke bestelling plaatsen? Dat kan! U kunt gebruik maken van het Bestelformulier Wijnactie 2021 en wij zorgen dat u een factuur ontvangt.

Wij hopen weer op een mooie opbrengst voor het kindertehuis!

DEEL DIT BERICHT

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Andere berichten